Obsługa i zarządzanie nieruchomościami

Stabilność w codzienności,
oparcie w trudnościach.

Ogłoszenia - Komunikaty

5 czerwca 2024

Już wkrótce – Modułowa Obsługa Inwestycyjna

Za kilka tygodni zapoznamy Państwa z naszym nowym programem, dedykowanym dla klientów inwestycyjnych, planujących zakup i wynajem nieruchomości. MOI, czyli Modułowa Obsługa Inwestycyjna, powstaje przy współpracy z deweloperami, biurami nieruchomości, doradcami kredytowymi i firmami wykończeniowymi. Wybierając kompleksową obsługę lub tylko konkretne moduły, wspólnie z Państwem przejdziemy cały proces inwestycyjny, od zakupu mieszkania (lub pakietu lokali), ich aranżacji oraz wynajmu.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą zarządzania najmem, która stanowi jeden z głównych filarów usługi MOI.

19 kwietnia 2024

Dziękujemy.

Okres sprawozdawczy to czas wzmożonej aktywności wspólnot mieszkaniowych. Właśnie zakończyliśmy ostatnie w tym roku zebranie sprawozdawcze. Z tej okazji pragniemy Państwu podziękować za dotychczasową współpracę. Nie zwalniamy tempa i niezmiennie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

3 października 2023

Serdecznie witamy drugi etap Osiedla na Szczepinie

Miło nam poinformować, iż właśnie objęliśmy zarządzanie nieruchomością stanowiącą drugi etap Osiedla na Szczepinie. To kolejne 400 mieszkań stanowiące flagową inwestycję w centrum Wrocławia. Serdecznie Państwa witamy i w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

13 września 2023

Inwestycja na wynajem przy Promenadach powiększa się

Jako zarządca nieruchomości i operator najmu obsługujemy także klientów inwestycyjnych, którzy w swoim portfolio mają pakiety mieszkań, jak i całe nieruchomości. Dla jednego z naszych kluczowych klientów rozpoczęliśmy właśnie obsługę kolejnego etapu przedsięwzięcia na wynajem, zlokalizowanego przy wrocławskich Promenadach nad Odrą. Te ponad 300 mieszkań blisko centrum miasta już czeka na swoich najemców. Serdecznie zapraszamy!

23 czerwca 2023

Bezpieczeństwo nieruchomości w okresie wakacyjnym

Szanowni Państwo,
w związku z nadchodzącym okresem wakacyjnym pragniemy Państwu przypomnieć, że jest to czas wzmożonej aktywności włamywaczy, dlatego jeżeli zauważą Państwo niesprawne elementy zabezpieczeń, drzwi wejściowych i domofonów, to nasz dział techniczny jest do Państwa dyspozycji. Serdecznie prosimy o zgłaszanie wszelkich usterek.

6 lutego 2023

Zarządzanie najmem we Wrocławiu – zapytaj o ofertę

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakładką poświęconą usłudze zarządzania lokalami pod wynajem. Znajdą Państwo tam niezbędne informacje związane z naszą kompleksową ofertą, która została stworzona dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych.